John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen — slota apskats un demo

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen
Spēlēt par naudu

Demo režīmā tiek izmantoti virtuāli kredīti, īsta nauda netiek izmantota. 18+.

Pragmatic Play NodrošinātājsPragmatic Play
RTP96.5%
Volatilitāte nav datu
Maks. laimestsnav datu
Ruļļi5
Likme0.01 – 0.5

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen — Pragmatic Play videoslots ar ēģiptiešu tēmu uz 5 ruļļu un 25 izmaksu līniju režģa. Galvenā mehānika balstās uz naudas simboliem, kurus savāc īpaši Collect simboli ar atkārtotiem griezieniem un reizinātājiem.

John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen raksturlielumi

NodrošinātājsPragmatic Play
RTP96.5%
Volatilitātenav datu
Ruļļi5
Izmaksu līnijasfiksētas
Likme0.01 – 0.5
Demojā, bez maksas un bez reģistrācijas
— Bonusa pirkšana— Megaways— Džekpots

Kur spēlēt John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen par naudu

Labākā izvēle 1 Slotoro 7/10
Bonusslīdz €2 500 + 250 FS
Saņemt bonusu Apskats →
2 SpinCrypto 8/10
Bonuss225% līdz 1 500 $
Saņemt bonusu Apskats →
3 SpinBetter 9/10
Bonuss≈ €1 451 + 150 FS
Saņemt bonusu Apskats →
4 Vavada 8/10
Bonuss100% līdz 1 000 $
Saņemt bonusu Apskats →
5 Cactus 8/10
Bonuss600% + 600 FS
Saņemt bonusu Apskats →
6 LuckMore 9/10
Bonuss150 FS bez depozīta ar promokodu
Saņemt bonusu Apskats →

Reitinga kazino ir ārvalstu platformas ar ofšora licencēm; nevienai no tām nav VID licences. Latvijā tiešsaistes azartspēles par naudu ir likumīgas tikai pie operatoriem ar VID licenci, no 18 gadu vecuma.

Naudas simbolu mehānika un Collect funkcija

Spēles pamats — naudas simboli (money symbols), kas parādās uz ruļļiem un var palielināt savu vērtību, reizināties, paplašināties vai aktivizēt atkārtotus griezienos ar Collect simbolu līdzdalību. Šī mehānika darbojas gan pamatspēlē, gan bonusa kārtā.

Bezmaksas griezieni ar uzkrājošo finišu

Režīmā Free Spins katrs atkārtots grieziens savāc naudas simbolu vērtības, un pēdējā atkārtotajā griezienā spēlētājs saņem iespēju laimēt visu par kārtu uzkrāto money symbols kopējo vērtību — tā veidojas lieli laimesti. Uzzināt sīkāk par bonusa funkcijas darbību var izmaksu tabulā (paytable) slota iekšienē.

RTP 96,5% un likmju diapazons

Atdeve spēlētājam ir 96,5% — virs vidējā rādītāja videoslotiem. Minimālā likme uz griezienu — 0,01, maksimālā — 0,5. Volatilitāti nodrošinātājs nav norādījis tieši, bet mehānika ar naudas simbolu uzkrāšanu un gala laimestu bezmaksas griezienos parasti dod vidēji augstu dispersiju. Salīdzināt kazino nosacījumus un bonusus var tiešsaistes kazino reitingā.

Demo versija bez reģistrācijas

Šajā lapā pieejama slota demo versija — bezmaksas, bez reģistrācijas un depozīta, ar virtuālajiem kredītiem. Tas ir ērts veids Latvijas spēlētājiem testēt Collect simbolu un bezmaksas griezienu mehāniku pirms spēles par reālu naudu. Citas studijas spēles apkopotas sadaļā Pragmatic Play slots.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir RTP slotam John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen?
Deklarētā atdeve spēlētājam (RTP) ir 96,5%. Tas ir virs vidējā rādītāja videoslotiem, bet precīzā vērtība var atšķirties atkarībā no spēles versijas pie konkrētā operatora — pārbaudiet slota noteikumos.
Kāda ir šī slota volatilitāte?
Nodrošinātājs volatilitātes līmeni tieši nenorāda. Spriežot pēc mehānikas ar naudas simbolu uzkrāšanu un lieliem laimestiem pēdējā bezmaksas griezienu atkārtotajā griezienā, var pieņemt vidēji augstu dispersiju.
Vai var spēlēt John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen bez maksas?
Jā, demo versija pieejama šajā lapā bez reģistrācijas un depozīta. Jūs spēlējat ar virtuālajiem kredītiem un varat testēt visas slota funkcijas.
Kā darbojas Collect simboli slotā?
Collect simboli savāc naudas simbolu vērtības uz ruļļiem, var palielināt to vērtību, reizināt, paplašināt vai aktivizēt atkārtotus griezienus. Bezmaksas griezienos pēdējais atkārtotais grieziens dod iespēju laimēt visu par kārtu uzkrāto money symbols summu.
Vai var spēlēt šo slotu par naudu Latvijā?
Demo versija pieejama bezmaksas šajā lapā. Spēle par reālu naudu Latvijā ir likumīga tikai pie operatoriem ar VID (Valsts ieņēmumu dienests) licenci un no 18 gadiem. Kazino no reitinga vietnē — ārvalstu, ar ofšoru licencēm; VID licences tiem nav.

Citi Pragmatic Play sloti

Gates of Olympus Gates of Olympus Pragmatic Play RTP 96.5%
Sweet Bonanza Sweet Bonanza Pragmatic Play RTP 96.48% Vidēja–augsta
Big Bass Bonanza Big Bass Bonanza Pragmatic Play RTP 96.71%
The Dog House The Dog House Pragmatic Play RTP 96.51%
Sugar Rush Sugar Rush Pragmatic Play RTP 96.5%
Starlight Princess Starlight Princess Pragmatic Play RTP 96.5%
Wolf Gold Wolf Gold Pragmatic Play RTP 96.01%
Fruit Party Fruit Party Pragmatic Play RTP 96.5%

Visi Pragmatic Play sloti →

Demo ir paredzēta, lai iepazītos ar slotu. Spēle par īstu naudu ir saistīta ar risku — spēlējiet atbildīgi.

Izvēlieties kazino, lai spēlētu par īstu naudu
Slota apskats →
Spēlēt par naudu
Labākā izvēle 1
Slotoro 7/10
Bonusslīdz €2 500 + 250 FS
2
SpinCrypto 8/10
Bonuss225% līdz 1 500 $
3
SpinBetter 9/10
Bonuss≈ €1 451 + 150 FS

Demo režīmā tiek izmantoti virtuāli kredīti, īsta nauda netiek izmantota. 18+.

ES VĒLOS SAŅEMT EKSKLUZĪVUS BONUSUS, BEZMAKSAS PADOMUS UN JAUNUMUS