Hungry Night — slota apskats un demo

Hungry Night
Spēlēt par naudu

Demo režīmā tiek izmantoti virtuāli kredīti, īsta nauda netiek izmantota. 18+.

Evoplay NodrošinātājsEvoplay
RTP96.06%
Volatilitāte Augsta
Maks. laimestsnav datu
Ruļļi5
Likme0.1 – 500

Hungry Night no Evoplay — slots ar 5 rulļiem un 9 izmaksu līnijām, kurā notiek sikspārņu karalientes un zirnekļu karalientes pretnostatījums. Augsta volatilitāte, RTP 96,06% un divi bezmaksas grizienu varianti ar unikālu mehāniku.

Hungry Night raksturlielumi

NodrošinātājsEvoplay
RTP96.06%
VolatilitāteAugsta
Ruļļi5
Izmaksu līnijasfiksētas
Likme0.1 – 500
Demojā, bez maksas un bez reģistrācijas
— Bonusa pirkšana— Megaways— Džekpots

Kur spēlēt Hungry Night par naudu

Labākā izvēle 1 Slotoro 7/10
Bonusslīdz €2 500 + 250 FS
Saņemt bonusu Apskats →
2 SpinCrypto 8/10
Bonuss225% līdz 1 500 $
Saņemt bonusu Apskats →
3 SpinBetter 9/10
Bonuss≈ €1 451 + 150 FS
Saņemt bonusu Apskats →
4 Vavada 8/10
Bonuss100% līdz 1 000 $
Saņemt bonusu Apskats →
5 Cactus 8/10
Bonuss600% + 600 FS
Saņemt bonusu Apskats →
6 LuckMore 9/10
Bonuss150 FS bez depozīta ar promokodu
Saņemt bonusu Apskats →

Reitinga kazino ir ārvalstu platformas ar ofšora licencēm; nevienai no tām nav VID licences. Latvijā tiešsaistes azartspēles par naudu ir likumīgas tikai pie operatoriem ar VID licenci, no 18 gadu vecuma.

Hungry Night sižets: divu tumsas karaļvalstu kauju cīņa

Slots pārnes drūmā pasaulē, kur cīnās divas nakts valdnieces — sikspārņu karaliene un zirnekļu karaliene. Tumšā atmosfēra un gotiskā stilistika atbilst svētku tematikai Horror, ko paziņojis nodrošinātājs. Režģis 5×3 ar 9 izmaksu līnijām izskatās lakoniski, bet spēle likmi liek nevis uz līniju skaitu, bet gan uz bonusa režīmiem.

Mehānika un bonusa funkcijas

Slotā darbojas četri īpaši režīmi. Night Wings — sikspārņa wild simbols parādās uz vidējā ruļļa, aizņem trīs pozīcijas pa diagonāli un maina stāvokli ar katru respīnu. Wild Hunt palaiž zirnekli, kas atstāj tīmekli uz lauka: visi sikspārņi, kas iekļuvuši tajā, kļūst lipīgi līdz respīnu beigām.

Divi bezmaksas grizienu tipi piedāvā izvēlēties pusi. Queen of the Bats: katra griešanas beigās visi sikspārņu simboli aizlido uz alu blakus rulļiem, bet pēdējā griezienā atgriežas uz spēles lauka (maksimums 15 simboli). Queen of Spiders: griešanu laikā uz lauka nolaižas zirnekļi izmērā 2×2 (viens vai divi) vai viens zirneklis 3×3, aizņemot nejaušas pozīcijas.

Raksturlielumi un likmju diapazons

RTP ir 96,06%, volatilitāte augsta — slots paredzēts pacietīgai spēlei ar retiem, bet lieliem laimestiem. Maksimālā izmaksa sasniedz 36 000 eiro. Likme variējas no 0,1 līdz 500, kas piemērots gan izmēģinājuma kārtām, gan agresīvai stratēģijai. Citus Evoplay slotus var iepazīt katalogā.

Hungry Night demo versija bez reģistrācijas

Virs apskates teksta izvietota poga „Spēlēt demo” — bezmaksas versija uz virtuālajiem kredītiem, bez depozīta un reģistrācijas. Latvijas spēlētājiem tas ir ērts veids, kā pārbaudīt mehāniku un bonusu biežumu, pirms spēlēt par īstu naudu. Salīdzināt operatoru nosacījumus var tiešsaistes kazino reitingā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds RTP ir slotam Hungry Night?
RTP ir 96,06%. Tas ir standarta rādītājs slotiem ar augstu volatilitāti, bet precīzā vērtība var atšķirties atkarībā no spēles versijas pie operatora.
Kāda volatilitāte ir Hungry Night un ko tas nozīmē?
Slotam ir augsta volatilitāte. Laimesti nāk retāk, bet var būt lieli — līdz 36 000 eiro. Šāds modelis der spēlētājiem, kas gatavi ilgām sesijām un bilances svārstībām.
Vai var spēlēt Hungry Night bezmaksas bez reģistrācijas?
Jā, demo režīms ir pieejams šajā lapā — poga „Spēlēt demo” virs teksta. Spēle notiek uz virtuālajiem kredītiem, reģistrācija un depozīts nav nepieciešami.
Kā darbojas bezmaksas griezieni Queen of the Bats un Queen of Spiders?
Režīmā Queen of the Bats sikspārņi aizlido uz alu pēc katras griešanas un atgriežas pēdējā griezienā (līdz 15 simboliem). Režīmā Queen of Spiders uz rulļiem nolaižas zirnekļi 2×2 vai 3×3, aizņemot nejaušas pozīcijas.
Vai var spēlēt Hungry Night par naudu Latvijā?
Demo versiju var izmēģināt bezmaksas šajā lapā. Spēle par īstu naudu ir likumīga tikai pie operatoriem ar VID licenci interaktīvajām azartspēlēm, no 18 gadiem. Ārvalstu kazino no reitinga šādas licences nav.

Citi Evoplay sloti

Hot Triple Sevens Hot Triple Sevens Evoplay RTP 96.01% Vidēja–augsta
Elven Princesses Elven Princesses Evoplay RTP 95.41%
Fruit Super Nova Fruit Super Nova Evoplay RTP 96.03% Zema–vidēja
Fruit Super Nova 30 Fruit Super Nova 30 Evoplay RTP 96.03% Zema–vidēja
Fruit Super Nova 60 Fruit Super Nova 60 Evoplay RTP 96.05% Zema–vidēja
Fruit Super Nova 80 Fruit Super Nova 80 Evoplay RTP 95.96% Zema–vidēja
Fruit Super Nova 100 Fruit Super Nova 100 Evoplay RTP 96.03% Zema–vidēja
Hot Triple Sevens Special Hot Triple Sevens Special Evoplay

Visi Evoplay sloti →

Demo ir paredzēta, lai iepazītos ar slotu. Spēle par īstu naudu ir saistīta ar risku — spēlējiet atbildīgi.

Izvēlieties kazino, lai spēlētu par īstu naudu
Slota apskats →
Spēlēt par naudu
Labākā izvēle 1
Slotoro 7/10
Bonusslīdz €2 500 + 250 FS
2
SpinCrypto 8/10
Bonuss225% līdz 1 500 $
3
SpinBetter 9/10
Bonuss≈ €1 451 + 150 FS

Demo režīmā tiek izmantoti virtuāli kredīti, īsta nauda netiek izmantota. 18+.

ES VĒLOS SAŅEMT EKSKLUZĪVUS BONUSUS, BEZMAKSAS PADOMUS UN JAUNUMUS